Розробники із Техаського університету в Остіні (США) створили віртуальну копію легендарної Шекспірівської галереї, яка існувала в Лондоні у XVIII-XIX століттях. Проект приурочено до 400-річного ювілею Вільяма Шекспіра у 2016-му.

  Шекспірівська галерея складалася з трьох кімнат, у яких виставлялися картини за мотивами творів письменника. Відкрита в 1789-му видавцем Джоном Бойделлом (John Boydell), галерея проіснувала до 1805-го.

  «Сьогодні музеї живуть чи помирають в залежності від того, чи можуть вони прийняти глядача. Але в даному випадку ми маємо змогу повернутися до того, що зробив Бойделл», – коментує проект Розі Діас (Rosie Dias), мистецтвознавця та дослідниця історії Шекспірівської галереї.

  Здійснити віртуальну екскурсію галереєю імені Шекспіра можна тут.

Джерело: nytimes.com

 

 

А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц"
А. де Сент-Екзюпері "Маленький принц"

Турецька художниця зі Стамбула Sena Runa дивує користувачів соціальних мереж своєю творчістю. З різнокольорових смужок паперу вона створює дивовижні роботи в стилі «квілінг». Хитромудрі завитки, прекрасний підбір колірної гами, власний стиль – усе це вирізняє її серед інших майстрів.

Сена Руна звільнилася з високооплачуваної роботи і зайнялася квілінгом. Квілінг, або паперокручення – мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіральки довгих і вузьких смужок паперу.

Середня величина робіт Сени становить 25х25 см. Оцінює художниця свою копітку працю від 80 доларів за композицію.

Джерело: Ярмарка мастеров


6 клас


                                        5 клас